Referencje

„Pragnę gorąco polecić sesje coachingowe z p. Anną Orłowską-Musiał.
Coaching z Anią był bardzo pozytywnym przeżyciem. Nasze sesje zmotywowały mnie do przemyślenia wielu spraw oraz do pracy nad sobą.
Praktyczne narzędzia i techniki zaproponowane przez Anię umożliwiły mi pracę nad osiągnięciem moich celów. Były to ćwiczenia nie tylko do wykorzystania podczas sesji, ale także pomiędzy nimi i po zakończeniu całego procesu.
Dzięki coachingowi wzrosło moje poczucie własnej wartości, bardziej w siebie uwierzyłam, lepiej radzę sobie z trudnymi sytuacjami.
Podczas spotkań i dzięki nim czułam, że nie jestem sama ze swoimi problemami i wątpliwościami. Czułam za to, że mam dobrego mentora, przewodnika, który umie mnie wysłuchać i pomóc mi odkryć co jest dla mnie dobre.
Skuteczność coachingu najłatwiej zaobserwować można w mojej obecnej sytuacji zawodowej. Dzięki spotkaniom z Anią uzmysłowiłam sobie konieczność przeprowadzenia kluczowych zmian dotyczących strategii oraz modelu pracy w mojej firmie.
Jestem głęboko przekonana, iż zwiększenie skuteczności moich działań biznesowych zawdzięczam coachingowi.
Zaskoczyła mnie także skuteczność coachingu telefonicznego. Mimo początkowych wątpliwości okazał się on równie skuteczny jak spotkania osobiste.
Coaching z Anią spowodował to, że mam teraz więcej pewności w życiu osobistym i zawodowym. Wiem co jest dla mnie dobre, czego pragnę i do czego dążę.
Jestem Ani bardzo wdzięczna za wszystkie cenne wskazówki i wsparcie, którego mi udzieliła”

Katarzyna,
Dyrektor Zarządzający

* * * * * * * * *

„Sesje coachingowe z Anią zainspirowały mnie do poszukiwania wewnętrznej siły do realizacji moich nowych wyzwań zawodowych. Było to dla mnie szczególnie ważne doświadczenie na tym etapie mojej kariery, które dało mi poczucie większej pewności siebie i wiary w posiadane umiejętności.
Ania jest osobą godną zaufania, przed którą można się otworzyć i szczerze porozmawiać o problemach zarówno prywatnych jak i zawodowych. Polecam spotkania z Anią wszystkim tym, którzy stoją u progu nowej drogi zawodowej. Spotkania te wzmacniają i pomagają konsekwentnie realizować własne cele.”

Piotr,
Dyrektor ds. Produkcji i Łańcucha Dostaw
na Region Europy Północno-Wschodniej

 

* * * * * * * * *

„… Pani Anna wykazywała się dużym profesjonalizmem i doświadczeniem zawodowym. Dodatkowo bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i aktywnego słuchania sprawiały, że czas na sesji był efektywnie wykorzystywany. Dużą zaletą Pani Orłowskiej-Musiał jest nastawienie na rozwiązanie problemu i osiągnięcie założonych celów. Efektem naszych sesji było dla mnie wiele cennych i pozytywnych doświadczeń. W trakcie naszej współpracy mogłem liczyć na pomoc, wsparcie i kontakt również poza sesjami.
Prowadzony przez Anię coaching jest efektywny i skuteczny. Ania pomogła mi w wytrwałości dążenia do celów, które sobie wyznaczyłem…”
„…Sesje spowodowały większą otwartość na otaczające możliwości i determinację w ich wykorzystywaniu. Dzięki Ani łatwiejsze było dla mnie pokonywanie obaw przed rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć i podejmowanie odważnych decyzji. Pokonywanie dotychczasowej strefy komfortu jest łatwiejsze i nie jest postrzegane jako bariera tylko jako szansa. Uważam, że zdobycie kontaktu z nową firmą partnerską, z którą prowadzę wspólne projekty w segmencie dotąd dla mnie nowym jest także między innymi efektem naszych sesji coachingowych.
Mam silne przekonanie, że każdy kto będzie miał przyjemność współpracować z Panią Anną Orłowską-Musiał, będzie usatysfakcjonowany zarówno jej umiejętnościami zawodowymi jak i efektami prowadzonego przez nią coachingu.”

Przemysław,
Dyrektor Zarządzający

 

* * * * * * * * *

„…Wykorzystywane przez Panią Annę metody coachingu pomogły mi w kształtowaniu strategii firmy, której jestem właścicielem. Stosowane ćwiczenia uświadomiły mi możliwości zrównoważenia celów osobistych i zawodowych.
Niezwykle cenię sobie otwartość i poczucie zrozumienia, odczuwane w czasie zajęć. Atmosfera, w jakiej Pani Anna prowadzi coaching, daje swobodę zaufania i możliwość innego spojrzenia na dotychczasowe problemy zawodowe. Doświadczenia zawodowe Coacha pomogły mi również odkryć nowe perspektywy obserwacji napotykanych trudności i zdystansować się do tempa rozwoju mojej kariery zawodowej.
Wszystkim tym, którzy pragną rozwijać własne talenty, którzy chcieliby odczuć posiadany potencjał i uświadomić sobie swoją siłę, serdecznie polecam spotkania z Panią Anną Orłowską-Musiał.

Edyta,
Właściciel Firmy

 

* * * * * * * * *

„Coaching z Anią Orłowską-Musiał był przełomowym momentem w budowaniu mojej kariery zawodowej. Dzięki nieprzeciętnej osobowości oraz niezwykłym umiejętnościom coacha mogłyśmy bardzo szybko zidentyfikować obszary do poprawy oaz skupić się na najważniejszych elementach, których to efekty widoczne były już po pierwszych spotkaniach. Dzięki tej współpracy moje życie zawodowe zmieniło się o 180 stopni. Jestem teraz osobą bardziej pewną lecz potrafiąca znaleźć kompromis”.
„..Z pełną odpowiedzialnością polecam spotkania z Anią, na których to poczujecie się Państwo niezwykle komfortowo oraz fachowość coacha doda Państwu wiele pozytywnej energii…”

Joanna,
Key Account Manager

 

* * * * * * * * *

„…Będąc na stanowisku Dyrektora ds. Szkoleń, podjęłam współpracę z P. Anną Orłowską-Musiał w zakresie doradztwa oraz coachingu biznesu i kariery.
Coaching prowadzony przez Panią Anię był bardzo profesjonalny i efektywny.
Co ważne, Pani Ania odwołuje się do własnych, wieloletnich doświadczeń menadżerskich i biznesowych oraz pomaga dokładnie zrozumieć sytuację. W coachingu wykorzystuje ciekawe ćwiczenia i techniki pracy nad sobą, przekraczania własnych granic/ograniczeń i skutecznego rozwoju kompetencji. Do niczego nie namawia, ale pomaga dostrzec inne perspektywy. Natomiast w doradztwie i konsultingu biznesowym kreuje i dostarcza skuteczne rozwiązania dla firmy i menadżerów.
W związku z zakończeniem tego procesu, pragnę gorąco polecić usługi Pani Anny Orłowskiej-Musiał, z których jestem bardzo zadowolona.
W moim przypadku i w kwestii problemów mojej firmy największą korzyść odczułam jeśli chodzi o poprawę relacji i komunikacji w firmie.
Spotkania z Panią Anią pomogły mi także jasno zidentyfikować cele i wartości moich pracowników z celami i wartościami mojej firmy.
Najcenniejsze jednak była praca nad rozwojem kompetencji przywódczych. Bardzo ułatwiło mi to pracę, zredukowało poziom stresu i wzmocniło mnie osobiście.
Pani Anna pomogła mi w przygotowaniu się do nowych zawodowych wyzwań, nauczyła wyznaczania sobie celów i zbudowaniu kroków do ich osiągnięcia, które przyniosły oczekiwany sukces.”

Katarzyna,
Dyrektor ds. Szkoleń / Współwłaściciel Firmy

 

* * * * * * * * *

„…Była to dla mnie inspirująca „podróż” podczas której odkrywałam moje zasoby, potencjał, talenty oraz pragnienia.
Coaching pomógł mi zrozumieć w pełni samą siebie, moje wartości i prawdziwe potrzeby. Pokazał mi nowe możliwości, z których mogę czerpać.
Dzięki tej „podróży” zrozumiałam co chcę zmienić w swoim życiu, wiem też czego na pewno nie chcę”.

Ewa,
Przedstawiciel Handlowy

 

Pełne referencje pisemne przedstawiam na indywidualne życzenie klienta.